понеділок, 18 січня 2021 р.

Видатні, відомі, знамениті українціЧи знає підростаюче покоління Олега Антонова, Миколу Боголюбова та Леоніда Каденюка? Чому дитині важливо мріяти і які життєві приклади видатних українців допоможуть здійснити свої мрії?

Презентуємо відеоролик про життя відомих українців-ювілярів.

Олег Антонов – конструктор транспортних літаків АН-2 в народі «кукурузник», АН-124 – літак «Руслан» та дельтапланів серії «Славутич».

Микола Боголюбов був засновником наукових шкіл у галузі нелінійної механіки, статистичної фізики і квантової теорії поля, його «Лекції з квантової статистики» були видані лише українською мовою.

Леонід Каденюк – льотчик-випробувач, перший український космонавт став автором 5 наукових праць та художньо-публіцистичної книги «Місія-Космос».

Вони зробили неоцінимий внесок у науку, інженерію, космос. Про них потрібно знати і пам’ятати, як відомих українців, що вплинули на історію людства та прославили Україну.

Немає коментарів:

Дописати коментар

ПОСПІШАЙ ПРОЧИТАТИ!

Відділ абонементу запрошує на знайомство з книжковими новинками від Українського інституту книги! Основна мета книжки «Як виховати читача» —...