пʼятниця, 10 грудня 2021 р.

Права людини – понад усе! Міжнародний день прав людини!10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
Загальна декларація стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини. Крім основних прав людини, Загальна декларація прав людини докладно перелічує політичні, громадянські права і свободи людини, а також права в економічній, соціальній і культурній сфера
У відділі абонементу Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки розгорнуто загально бібліотечний перегляд літератури «Права людини – понад усе!».
Представлено законодавчі акти України, правознавчі видання, літературу з прав людини, захисту прав дитини, протидії домашньому насиллю, захисту інтелектуальної власності та періодичні видання з правової тематики.

Немає коментарів:

Дописати коментар

ПОСПІШАЙ ПРОЧИТАТИ!

Відділ абонементу запрошує на знайомство з книжковими новинками від Українського інституту книги! Основна мета книжки «Як виховати читача» —...