середа, 10 листопада 2021 р.

Нові надходження

Брехуненко В. Україна й українці: ім’я як поле битви / В. Брехуненко. – Київ: Видавець ПП Брехуненко Н. А., 2020. – 272 с.
Примірники: всього: 1 – АБ(1)
Розглянуто походження самоназви "Україна" та її перетворення на єдине ім’я українського світу, простежено появу ідентичності "українці".
Бурчак С. О. Творчий розвиток майбутніх учителів математики : теорія і практика : монографія / С. О. Бурчак. – Суми : Мрія, 2021. – 480 с.
Примірники: всього: 1 – ВЗФ(1)
Монографію присвячено розкриттю теоретичних і методичних основ розвитку творчості майбутніх учителів математики в процесі фахової підготовки. Викладено авторську концепцію, методологічні підходи, принципи, закони, теоретично обгрунтовано педагогічні умови розвитку творчості, конкретизовано діагностичний інструментарій.
Врочинська Г. В. Історія традиційних українських прикрас / Г. В. Врочинська, Г. Г. Стельмащук. – Київ : Балтія-Друк, 2020. – 179 с.
Примірники: всього: 1 – ВМ(1)
Відомі українські етнографи розповідають про те, як з розвитком технологій розвивались і змінювались принципи виготовлення традиційних прикрас українців, які мали не тільки художньо-естетичний сенс, але і зберігали своєрідний код нації.
Звичаї нашого роду : страви української кухні. – Київ: Генеза, 2019. – 192 с. : іл.
Примірники: всього: 1 – ВДЕТН(1)
"Звичаї нашого роду"- це чудове видання, в якому загальними рисами окреслено основні українські свята, особливості обрядових дійств, наведено старовинні рецепти нашої гастрономічної культури.
Коломоєць С. Патріотичне виховання : теорія і практика / С. Коломоєць, С. Пєтков, О. Притула. – Київ : Видавничий дім "Професіонал", 2020. – 224 с.
Примірники: всього: 1 – АДЮ(1)
У роботі розглядаються питання, що пов’язані зі створенням та діяльністю різнопланових, але разом з тим спрямованих на патріотичне виховання підліткових та молодіжних організацій.
Мої Суми. Фотографії єднають. – Суми : Триторія, 2021. – 104 с. : іл.
Примірники: всього: 1 – ВКЛ(1)
Книга "Мої Суми. Фотографії єднають" соєрідно, через свтлини, надає можливість усім серцем відчути колорит славного міста над Пслом. Ретро та сучасні фото поєднують в єдине ціле славне минуле і неповторне сьогодення, відтворюють образи наших давніх предків і сучасників.
Окесон К. Ф. Мій дідусь став привидом / К. Ф. Окесон, Е. Ерікссон. - Чернівці: Книги – XXI, 2018. – 32 с. – (Чорні вівці)
Примірники: всього: 1 – АДЮ(1)
Філософська розповідь про хлопчика Есбена, який мав Дідуся. Одного дня Дідуся не стало, бо він помер. А потім Дідусь став привидом.
Осьмачко О. М. Створення селекційного матеріалу пшениці м’якої озимої за стійкістю до листкових хвороб в умовах північно-східного Лісостепу : монографія / О. М. Осьмачко, О. М. Бакуменко, В. А. Власенко. – Суми : ФОП Литовченко Є. Б., 2020. – 214 с.
Примірники: всього: 1 – ВЗФ(1)
Подані результати аналізу джерел вітчизняних і зарубіжних досліджень щодо селекції на стійкість до листкових хвороб.
Пішун С. Г. Методологічні засади формування й розвитку професійної компетентності майбутніх учителів початкової школи : монографія / С. Г. Пішун. – Глухів ; Суми : ФОП Литовченко Є. Б., 2020. – 344 с.
Примірники: всього: 1 – ВЗФ(1)
У монографії зроблена спроба теоретичного аналізу та класифікації сучасних методологічних підходів до формування професійної компетентності майбутніх учителів початкової школи.
Раян Ф. Вірусосфера : від застуди до COVID – навіщо людству віруси : пер. з англ. / Ф. Раян. – Київ : Yakaboo Publishing, 2020. – 304 с.
Примірники: всього: 1 – АБ(1)
Розповідається про світ вірусів, про те, чим вони є насправді, що роблять у природі та яку роль відіграли в еволюції на Землі та в історії людства.
Сегеда С. П. Видатні жінки української історії : біографічні нариси на тлі історичних подій. Кн.1. X – XVIII ст. / С. П. Сегеда. – Київ : Балтія-Друк, 2020. – 261 с.
Примірники: всього: 1 – ВОК(1)
Ця книжка-перша частина видання, присвяченого тим жінкам Русі-України, що залишили помітний слід в історії.
 
Таїрова- Яковлева Т. Коліївщина : великі ілюзії / Т. Таїрова-Яковлева. – Київ : Кліо, 2019. – 256 с. : іл.
Примірники: всього: 1 - АБ(1)
У книжці на основі широкого архівного матеріалу зроблено спробу переосмислити події, які відбувалися на Правобережній Україні в середині ХУІІІ століття і зрештою спричинилися до Коліїївщини (повстання гайдамаків у 1768 році), спровокували російсько-турецьку війну, поділ Речі Посполитої та переділ політичної карти Європи.
Топська Н. Неперевершена. Соломія Крушельницька / Н. Топська. – Київ : ТОВ "КТБ "Альфа", 2020. – 64 с.
Примірники: всього: 1 – ВМ(1)
Книга розповідає про життя української співачки Соломії Крушельницької, котра здобула гучне світове визнання.
Топська Н. Славетна. Марія Заньковецька / Н. Топська. – Київ : ТОВ "КТБ "Альфа", 2020. – 64 с.
Примірники: всього: 1 – ВМ(1)
Книга розповідає про життя славетної актриси Марії Заньковецької, котра стала культурною фігурою вітчизняного театру, – створені нею образи несуть у собі яскраву національну символіку та кращі риси української ментальності.
Тримбач С. В. Кіно народжене Україною : альбом антології українського кіно / С. В. Тримбач. – Київ : Саміт-книга, 2019. – 384 с. : іл.
Примірники: всього: 1 – ВМ(1)
Ця книжка про все українське кіно. Матеріали книги охоплюють період від становлення українського кіно на межі ХІХ–ХХ ст. до сучасної доби, коли відбувається справжнє відродження і оновлення кінематографу України.Немає коментарів:

Дописати коментар

«Життєстверджуючі книги, або книги, що змінюють життя»

  У цій рубриці будуть анонсуватись книги, які на наш погляд, несуть позитивний та життєстверджуючий меседж. Адже подібна тематика завжди ...