вівторок, 14 лютого 2017 р.

Нові надходження у лютому

Євтушенко О. Герої в сучасних українських медіа : типологія : монографія / О. Євтушенко. – Суми : МакДен, 2016. 184 с.
Примірники: всього:1 ВКЛ(1)
Монографія присвячена соціокомунікаційному дослідженню героя в медіатекстах. В основу дослідження покладено принцип розмежування героїв та медіагероїв у медіасередовищі.

Близнюк А. М. Краса Сумщини в слові, музиці, живописі / А. М. Близнюк, М. П. Гурець. 2-ге вид., доповн. – Суми : Фабрика друку, 2016. 152 с.
Примірники: всього:5 - ВКЛ(1), ДП(2), ВМ(2)
У книзі висвітлюється творчість письменників, художників, композиторів, життя котрих пов’язане із Сумщиною.


Матеріали науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Дошкільна освіта", 17 березня 2016 року. – Глухів : РВВ ГНПУ ім. О. Довженка, 2016. 64 с.
Примірники: всього:1 ВКЛ(1)
До збірника увійшли матеріали учасників конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся на базі Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Методика розробки операційної технології механізованих польових робіт : навч. посіб. / В. М. Зубко, Г. І. Барабаш, О. Г. Барабаш, Т. В. Хворост. Вид. четверте, змінене й допов. – Суми : Друкарський дім "Папірус", 2016. 130 с.
Примірники: всього:1 ДП(1)
Подані матеріали з механізації сільського господарства, машиновикористання в рослинництві.

Пам’ятка учасникам АТО : права, обов’язки та гарантії соціального захисту . Київ, 2016. 168 с.
Примірники: всього:1 ВОК(1)
Пам'ятка розроблена Громадською організацією «Юридична Сотня» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Державної служби з питань ветеранів війни та учасників АТО, з метою забезпечення військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій.


Парахонський Б. О. Системна криза міжнародної безпеки : Близькосхідно-Чорноморський простір : аналіт. доповідь / Парахонський Б. О., Г. М. Яворська. – Київ : НІСД, 2016. 52 с. (Національна безпека; Вип. 11)
Примірники: всього:1 ВОК(1)
Проаналізовано суперечливість середовища безпеки в умовах російської загрози.


Петров Г. Т. Щоденники. Нариси. Статті : матеріали другої наук.-практ. конф. дослідників "Петровські читання" / Г. Т. Петров; відпов. упор. Л. А. Покидченко. – Київ : Фенікс, 2016. 977 с.
Примірники: всього:2 ВКЛ(1), ДП(1)
Другі "Петровські читання " присвячені 75-річчю від дня народження журналіста-краєзнавця Г. Т. Петрова. До матеріалів включені щоденники фондоутворювача, опубліковані статті Г. Петрова, ілюстративний матеріал, спогади про нього, огляд фонду Г. Т. Петрова. У книзі збережено авторську стилістику. Розраховано на істориків, краєзнавців, архівістів, учителів, студентів, учнів.

Положій Є. П’ять секунд, п’ять днів : роман / Є. Положій. – Київ : Нора-Друк, 2016. 176 с. (Читацький клуб)
Примірники: всього:1 ВКЛ(1)
Головний герой, який бореться за справедливість, пройшов обидва Майдани і пішовши на фронт, потрапляє в "Іловайський котел"... 

Розумний М. М. Виклики національного самовизначення : монографія / М. М. Розумний. – Київ : НІСД, 2016. 196 с.
Примірники: всього:1 ВОК(1)
В основу книги лягли авторські публікації в періодичних виданнях та фахових наукових виданнях, присвячених національному самовизначенню, націоналізації колективної свідомості, демократизації політичного життя.

Талан С. Оголений нерв : роман / С. Талан. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. 544 с.
Примірники: всього:1 АБ(1)
Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової, чиї син і донька опинилися по різні боки барикад... Так само розійдуться й шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах, і по душах...  Від автора, який бачив події на Донбасі на власні очі.

Талан С. Повернутися дощем : роман / С. Талан. – Харків : Клуб сімейного Дозвілля, 2016. 448 с.
Примірники: всього:1 - АБ(1)
Лихо відступило від Сєвєродонецька, але велика Настина родина розвіяна по світу: мати їде до Західної України, сестра - у Росії і чути не хоче про повернення, а діти... Іванка й Геник, брат і сестра - непримиренні вороги.... Настя везе у волонтерському бусі допомогу хлопцям, бо під Іловайськом неспокійно. Вона не знає, що поспішає назустріч долі...

Теорія та практика обробки матеріалів тиском : монографія. – Запоріжжя : Мотор Січ, 2016. 522 с.
Примірники: всього:1 ВДЕТН(1)
Містить останні дослідження в галузі обробки металів тиском.

Тесленко В. Г. Їм аплодувала Полтава ... / В. Г. Тесленко. – Полтава : Оріяна, 2008. 164 с. : іл
Примірники: всього:1 ВМ(1)
У пропонованій книзі про музикантів-гастролерів, корифеїв музичного і театрального мистецтва, творчістю яких палко захоплювалися полтавці ще з початку XIX століття.

Ціннісні орієнтації сучасної української молоді : щорічна доповідь Президенту України, Верховній Раді України про становище молоді в Україні (за підсумками 2015 року). Київ, 2016. 200 с.
Примірники: всього:1 ЧЗЮ(1)
Подано аналіз стану та ключових проблем української молоді.

Энергоэффективные, альтернативные и энергосберегающие технологии : монография. – Сумы : МакДен, 2016. 320 с.
Примірники: всього:1 ДП(1)
Монография посвящена решению проблем ресурсосбережения и экологической безопасности сложной техники энергоэфективными технологиями.

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Життєстверджуючі книги, або книги, що змінюють життя»

  У цій рубриці будуть анонсуватись книги, які на наш погляд, несуть позитивний та життєстверджуючий меседж. Адже подібна тематика завжди ...