четвер, 10 червня 2021 р.

НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ВНУТРІШНІХ СПРАВ – 100 РОКІВ!

 


Національна академія внутрішніх справ – перший у системі МВС України вищий навчальний заклад, бере свій відлік 11 червня 1921 року із дня заснування місцевих курсів міліціонерів Харківської губернії. Саме ця дата вважається днем народження нинішньої Національної академії внутрішніх справ, яка і до сьогодні динамічно розвивається і успішно продовжує свою діяльність. У 1922 році на базі колишніх Курсів створено Школу старшого командного складу робітничо-селянської міліції. З 23 жовтня 1923 року навчальний заклад було перейменовано на Всеукраїнську школу міліції і кримінального розшуку. Навчальний заклад набув статусу республіканського і почав готувати старший командний склад для органів міліції усієї України.  В 1925 році цю Школу передислоковано з Харкова до Києва.

Визначальною віхою в історії навчального закладу став 1960-й – рік створення Вищої школи МВС України. З 1968 року навчальний заклад стали іменувати Київською вищою школою МВС СРСР. Відтоді почався її розвиток як вищого навчального закладу, адже робота в цій сфері вимагає високого професіоналізму та фундаментальних знань.

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Життєстверджуючі книги, або книги, що змінюють життя»

  У цій рубриці будуть анонсуватись книги, які на наш погляд, несуть позитивний та життєстверджуючий меседж. Адже подібна тематика завжди ...