Перейти до основного вмісту

Міні-рецензія на статтю


Бугайчук А. Фандрайзинг у школі: технології залучення додаткових коштів / А. Бугайчук // Завуч .– 2020 .– № 3 .– С. 14–31.


Іноді можна почути думку, що дуже вже багато іноземних слів з’явилось в нашому повсякденному вжитку, але і сьогодні про те ж – фандрайзинг. А «по нашому» – залучення додаткових коштів для реалізації якоїсь творчої ідеї чи важливого проєкту.
Бюджетного фінансування недостатньо для того, щоб забезпечити щораз вищі потреби освітніх закладів. Як знайти спонсора?
Дуже вдалою, на мій погляд, є стаття Анастасії Бугайчук опублікована в газеті «Завуч» за березень цього року. Матеріал дає відповідь на багато питань стосовно цієї актуальної теми, а саме: що таке фандрайзинг, як школа може реально залучити джерела фінансування на реалізацію різних задумів, а це і оновлення освітнього простору, і організація додаткових студій та гуртків, і оновлення спортивної бази школи, і забезпечення сучасним обладнанням, і реалізація учнівських наукових досліджень та соціальних проєктів інше.
Готувач матеріалу не зупиняється на теоретичній частині, а надає повну абетку для всіх, хто хоче починати з нуля. А саме: що важливо вміти фандрайзеру, як поетапно досягти успіху, які основні джерела залучення додаткових коштів, технології. До речі, з безлічі, надано базовий перелік, яким можна скористатися для вирішення проблем і реалізації власних намірів.
Дуже, на мій погляд, доступно та покроково розглядається така популярна технологія фандрайзингу, як гранти та робота з грантодавцями. Після ознайомлення з статтею виникає бажання поділитися цією актуальною та професійно обробленою інформацією, бо вона дійсно спонукає до дії.
Пропоную всім, а в першу чергу керівникам шкіл – ознайомтеся !
Бажаю творчих успіхів та натхнення для звершення мрій та проєктів.
Запрошую до читання в нашому залі №303.
 Валентина Кальченко, зав. відділом
 періодичних видань Сумської ОУНБ.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Нові надходження за липень

Грицай Н. Б. Інноваційні технології навчання біології : навч. посіб. / Н. Б. Грицай. – Львів : Новий Світ-2000, 2019. – 176 с. Примірники: всього:1 – ЧЗЮ(1) Навчальний посібник присвячений інноваційним технологіям навчання, які використовують під час навчання біології в закладах загальної середньої освіти.
Здобицький А. Я. Трактори: навч. посіб. / А. Я. Здобицький, З. З. Вантух, Л. В. Сторожук. – Львів : ФОП Піча С. В. ; Новий Світ-2000, 2018. – 107 с. Примірники: всього:1 – ВДПАН(1) Наведено класифікацію, конструктивні особливості будови колісних і гусеничних тракторів.
Земельне право України : навч. посіб. / Є. І. Федик, С. Є. Федик, Р. Є. Гентош та ін. – Львів : Новий Світ-2000, 2019. – 218 с. – (Вища освіта в Україні) Примірники: всього:1 – ВДПАН(1) Розкрито широке коло положень Земельного права України, а також теоретичні положення та нормативи правового регулювання земельних відносин.

Нові надходження за січень

Бегма В. М. Концептуальні засади стратегій інвестиційно-інноваційного розвитку оборонно-промислових комплексів держав. Досвід для України : аналіт. доповідь / В. М. Бегма, О. О. Свергунов. – Київ, 2019. – 64 с. Примірники: всього:1 – ВОК(1) Оцінено основні стратегії інвестиційно–інноваційного розвитку оборонно-промислових комплексів держав.

Заїка А. І. На берегах тієї Комишанки : нариси з історії сіл та видатних людей населених пунктів Зеленківської сільської ради : Комишанки, Даників, Сороколітового, Мерок, Зеленківки / А. І. Заїка, І. К. Абаровський. – Суми : СВС Панасенко І. М., 2013. – 431 с.: іл. Примірники: всього:1 – ВКЛ(1) Ця книга– збірка нарисів про історію населених пунктів Зеленківської сільської ради Недригайлівського району Сумської області: Комишанки, Даників, Сороколітового, Зеленківки, Мерків, Жовтоніжок, П’ятидуба. Розповіді доповнюють цікаві фотографії з сімейних архівів.

Історична біографіка в Україні : проблеми, завдання і перспективи розвитку досліджень, видавничої та …